Boisko oddane w użytkowanie

Szanowni Państwo,

18 października wykonawca nowopowstałego boiska do siatkówki oraz tenisa ziemnego przekazał nam klucze do obiektu. Pierwsze sparingowe mecze tenisowe – za nami! Ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Dziekanowa Bajkowego od samego początku cieszy się właśnie kort tenisowy.

 

Pytacie Państwo – o zasady korzystania z boiska... Spieszymy wyjaśnić.

Z uwagi na zmienne w okresie jesiennym warunki atmosferyczne a także wciąż niezagospodarowany teren wokół boiska (ziemia i błoto), mając na uwadze nie do końca zaimplementowaną nawierzchnię zmuszeni będziemy udostępniać boisko jeszcze przez najbliższe 2 tygodnie w sposób ściśle kontrolowany. W okresie zimowym boisko będzie całkowicie wyłączone z eksploatacji. Na wiosnę zaś zamierzamy już otworzyć je dla Państwa na cały dzień. Będziemy chcieli zwrócić się do pracowników Straży Miejskiej z prośbą, by było ono otwierane w godzinach porannych i zamykane na noc.

Póki co klucze, po wcześniejszym umówieniu wydawane będą u:

Krzysztofa Czyżyckiego, ul. Waligóry 9, tel. 503 307 455

Osoba wynajmująca kort będzie odpowiedzialna za jego stan w podczas prowadzonych rozgrywek.

Na zakończenie - kilka podstawowych zasad

  • Wypożyczając klucz mogą być Państwo poproszeni o dane personalne oraz telefon kontaktowy.
  • Korzystanie z obiektu jest BEZPŁATNE.
  • Na terenie boiska obowiązuje obuwie sportowe;
  • W przypadku wyjścia poza teren boiska lub wejścia w pas ziemi znajdującej się wokół boiska należy każdorazowo wytrzeć podeszwy obuwie korzystając z zamontowanych szczotek.

Informuję również, iż w każdy czwartek w godz. 20:30-22:30 spotykamy się w hali ICDS na siatkówce. Zainteresowanych serdecznie zapraszam. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości pozostaję do Państwa dyspozycji.

Marcin ETIENNE
(601291273)