Logo
Wydrukuj tę stronę

Przetarg na boisko ogłoszony!

Miło mi Państwa poinformować, że w dniu dzisiejszym po blisko 9 miesiącach starań na stronie Biuletynu Informacji Publicznej zamieszczone zostało ogłoszenie na przetarg na budowę dwufunkcyjnego boiska do siatkówki oraz tenisa ziemnego w Dziekanowie Bajkowym.

Wreszcie drgnęło coś w temacie...

Dla przypomnienia, 10 września 2012 roku złożyłem na ręce burmistrza Tomasza Dąbrowskiego, zgodnie z wolą mieszkańców, wniosek o zabezpieczenie w budżecie gminy środków na budowę boiska na terenie Dziekanowa Bajkowego. W 3 tygodnie później otwarte zostało zadanie inwestycyjne. W budżecie gminy zabezpieczono na ten cel 185 tys. złotych. Licząc na to, iż w styczniu burmistrz złoży wniosek o przyznanie pomocy w ramach środków UE, dzięki ogromnemu zaangażowaniu oraz przy znakomitej współpracy z biurem projektowym arch1.eu Pana Krzysztofa Czyżyckiego już 3 grudnia 2012 r. uzyskaliśmy pozwolenie na budowę.

Niestety burmistrz Dąbrowski wniosku na dofinansowanie nie złożył (Interpelacja z dn 30.01.2013 r.), zaś dokumentacja przeleżała w szufladzie wiceburmistrza Rusieckiego blisko 9 miesięcy. Wielka szkoda, bo od maja boisko nasze mogło być już użytkowane. Tymczasem wygląda na to, że o ile Urząd przeprowadzi prawidłowo procedurę przetargową, pod koniec października nastąpi huczne otwarcie naszego boiska. Kilka dni później jednak... nastąpi jego zamknięcie na okres zimowy.

Tak więc przetarg ogłoszony!
Termin składania ofert mija 27 sierpnia o godz. 10:00.

Przetarg obejmuje:
- wykonanie boiska dwufunkcyjnego ze sztucznej nawierzchni o wymiarach 15,97 x 31,97
- montaż oświetlenia (4 latarnie)
- montaż wyposażenia sportowego
- montaż siatek ochronnych wokół boiska
- wykonanie budynku zaplecza o powierzchni 9 m2.

Termin wykonania prac: 18 października 2013 r.

O przebiegu inwestycji będę Państwa na bieżąco informował.

Czytaj również:
"Milcząca zgoda... i nic"

 Marcin ETIENNE

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.