Poradnik

Drodzy Miłośnicy zwierząt. Wraz z Panią Marią Dragunowicz oddajemy w Wasze ręce "Poradnik - Zwierzęta bezdomne i koty wolno żyjące oraz zwierzęta dzikie na terenie Gminy Łomianki".
 
Od zapowiedzi wydania "Poradnika" minęło pół roku. Opracowanie wymagało jednak od nas rzetelnego podejścia do poruszanych w nim kwestii, w szczególności - uwzględnienia obowiązujących przepisów prawnych. W tym miejscu - serdeczne podziękowania dla dr nauk prawnych Dąbrówki Przewłockiej za konsultację prawną publikacji.
 
Wierzymy, że nasza praca pomoże Wam jeszcze szybciej i skuteczniej nieść pomoc... wszystkim stworzeniom dużym i małym ?
 
Dokument w formacie .pdf do pobrania TUTAJWersja WWW poradnika TUTAJ.
 
Dzięki uprzejmości Studio Reklamowo – Wydawnicze „Patart” już niebawem "Poradnik" pojawi się w wersji broszury, którą będziecie mogli otrzymać m.in. w klinikach weterynaryjnych działających na terenie naszej gminy.
 
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę (art. 1 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt).
 
Marcin ETIENNE
Marcin Etienne

Twórca strony. Z wykształcenia informatyk. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie. Radny kadencji: 2010-14, 2014-18, 2018-23. Przewodniczący Komisji Społecznej, Wiceprzewodniczący Komisji Bezpieczeństwa.