6.03 Komisja Społeczna - "Świadczenie opieki zdrowotnej w ramach NFZ w Gminie Łomianki".

W poniedziałek 6.03 o godz. 18:00 odbędzie się w trybie zdalnym (online) - drugie posiedzenie Komisji Społecznej poświęcone kwestiom zdrowotnym mieszkańców naszej gminy. W porządku obrad przewidziano m.in. dyskusję na temat pakietu świadczeń medycznych w ramach NFZ oferowanych przez placówki służby zdrowia działające w ramach NFZ na terenie Gminy Łomianki.
 
Udział w obradach komisji potwierdzili:
 
? Dyrektor SPZZLO Warszawa-Żoliborz, Pani Małgorzata Zaława-Dąbrowska (Przychodnia, ul. Szpitalna 6, https://szpitalna.spzzlo.pl/).
 
? Dyrektor NZOZ Łomianki, Pani Anna Lenart (Przychodnia, ul. Warszawska 31, https://nzozlomianki.pl/).
 
? Dyrektor SZPZOZ Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym, Pan Robert Lasota, (ul. Marii Konopnickiej 65, https://szpitaldziekanow.pl/).
 
? Przebieg posiedzenia Komisji będzie rejestrowany. Obrady można będzie śledzić na kanale YouTube Urzędu Miejskiego w Łomiankach: https://www.youtube.com/user/MiastoLomianki/videos
Tych z Państwa, którzy chcieliby zadać naszym Gościom pytania, złożyć wniosek lub wyrazić swoją opinię poproszę o przesłanie treści, najpóźniej do dnia 6.03 do godz. 12:00, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wiadomości proszę o podanie swojego imienia i nazwiska (dane wyłącznie do mojej wiadomości). Gorąco zachęcam do udziału w dyskusji. Pytania i odpowiedzi opublikuję niezwłocznie po posiedzeniu komisji.
 
Marcin ETIENNE
Marcin Etienne

Twórca strony. Z wykształcenia informatyk. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie. Radny kadencji: 2010-14, 2014-18, 2018-23. Przewodniczący Komisji Społecznej, Wiceprzewodniczący Komisji Bezpieczeństwa.