Nowa propozycja dla zapracowanych rodziców…

Mini świetlica na Bolka i Lolka to pomysł na kameralne miejsce odpoczynku i zabawy dla dzieci z Dziekanowa Bajkowego i okolic po zajęciach szkolnych.

Stworzona z myślą o uczniach z klas 1 – 3 Szkoły Podstawowej w Dziekanowie Leśnym, stanowi idealną alternatywę dla nierzadko zatłoczonej szkolnej świetlicy lub kosztownej opiekunki. Niewątpliwą zaletą rozwiązania są elastyczne godziny odbioru dzieci, prawdziwie domowe warunki, ciepła atmosfera i bliskie sąsiedztwo.

Mini świetlica na Bolka i Lolka oferuje m.in...

•  odbieranie pociech ze szkoły po zajęciach szkolnych, spacerem lub w razie niepogody, samochodem,
•  pomoc przy odrabianiu lekcji,
•  ciekawe zajęcia plastyczne, gry planszowe, zabawy ruchowe
•  zajęcia z języka angielskiego i francuskiego a także nauka obsługi komputera.

Stworzona z myślą o uczniach z klas 1 – 3, stanowi idealną alternatywę dla nierzadko zatłoczonej szkolnej świetlicy lub kosztownej opiekunki.

Chętni będą mieli możliwość wykupienia obiadów lub w spokojnym miejscu spałaszowania własnych, przyniesionych z domu przysmaków. Ciepłe i zimne napoje – bez ograniczeń. Do dyspozycji dzieci jest w duży ogród, w którym można nie tylko poszaleć ale też odpocząć na hamakach, duży pokój zabaw oraz spokojne miejsce do odrabiania lekcji i wypoczynku. Dodatkowo, po wcześniejszym umówieniu, oferujemy opiekę wieczorami, w weekendy, włącznie z noclegiem. Dla rodziców to możliwość spokojnego wyjścia do kina, teatru czy na spotkanie towarzyskie, bez konieczności szukania dodatkowej opieki.

Życzę Państwu Wesołych i pogodnych Świąt!
Anna SIKORA-CZABANOWSKA
(tel. 692 437 330)

Więcej w tej kategorii:
« Bądźmy rozsądni i odpowiedzialni