Pańskie oko konia tuczy...

Spotkałem się dziś na ulicy Kopciuszka z Inspektorem Nadzoru inwestycji wodociągowej prowadzonej na terenie Dziekanowa Bajkowego - Panią Martą Rypiną. W spotkaniu udział wzięli ponadto: przedstawiciel wykonawcy, Firmy SANTRO - Pan Jacek Trojanowski oraz Pan Robert Chychłowski z Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach Sp. z oo.
 
Kilka ważnych informacji po dzisiejszym dniu. Do momentu wbudowania przewodów istnieje jeszcze możliwość zmiany lokalizacji tzw. zejść na teren posesji. W celu korekty usytuowania miejsca, w którym ma zostać ulokowane przyłącze należy wypełnić załączone podanie oraz formularz zgody na przetwarzanie danych, na dostarczonym rysunku zaznaczyć właściwą lokalizację przyłączy/odejść i złożyć je w siedzibie ZWiK bądź wysłać skan na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: ☎️ 501 761 401 (Wykonawca) bądź ☎️ 539 901 858 (Inspektor Nadzoru).
 
Podczas wizyty Inspektora Nadzoru uczestniczyłem w uzgodnieniach nowych lokalizacji przyłączy u kilkorga mieszkańców. Odbywa się to rzeczywiście niezwykle sprawnie.
 
     
 
Przy okazji słowo wyjaśnienia. Nie ma możliwości, by wykonawca układając instalację przekraczał granice działek. Zaślepiony przewód pozostawiany jest w granicy posesji. Dalej każdy właściciel wykonuje przyłącze do domu już we własnym zakresie. Przy czym istnieje możliwość zlecenia wykonania tej usługi ZWiK Łomianki Sp z o.o. Według mojej oceny - warto rozważyć taką ewentualność z uwagi na to, że to właśnie ZWiK będzie podmiotem odbierającym wykonane prace. Niebawem zamieszczę cennik usług.
 
Tymczasem praca wre... Dziś ułożono kolejnych kilkaset metrów instalacji ❗️
 
Marcin ETIENNE
Ostatnio zmienianyczwartek, 18 czerwiec 2020 18:32