Logo
Wydrukuj tę stronę

Potrzebna pomoc

Szanowni Państwo, w związku z pożarem na jednym z osiedli na terenie Łomianek Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomiankach zwraca się z prośbą o POMOC. Od dnia 29.07.2019 r. do 2.08.2019 r. OPS po konsultacji z dotkniętą w wyniku pożaru rodziną będzie prowadził zbiórkę rzeczową. Jeśli ktoś miałby problemy z dotarciem do OPS we wskazanym czasie - służę pomocą. Zapraszam bezpośrednio do kontaktu ze mną. Pomogę w dostarczeniu przekazywanych darów. Będę również informował osoby zainteresowane pomocą, o bieżących potrzebach.

POTRZEBNE SĄ:
- buty dziewczęce sezonowe w rozmiarach: 36,38,41 - nowe,
- środki higieniczne,
- ręczniki ( małe i duże ), pościel, poszewki - nowe,
- naczynia, garnki, sztućce - nowe,
- czajnik elektryczny - nowy,
- kuchenka mikrofalowa - używana,
- laptop - używany,
- plecaki szkolne dla dziewczynek w wieku 8,11,13 lat.

Ważne, by przekazywane rzeczy były zgodne z wyszczególnionymi potrzebami oraz stanem ich użytkowania. Na chwile obecną nie potrzebujemy ubrań - o tym będziemy informować na bieżąco. Rzeczy prosimy składać w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej ul. Szpitalna 7 w godzinach 8-16.

 

Każdy taki przypadek jest ogromnym ludzkim dramatem. Gdy jednak spotyka kogoś, kogo znacie osobiście, ból w sercu jest tym większy...

Z góry dziękuję za pomoc!
Marcin ETIENNE (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 29 lipiec 2019 01:04
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.